Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
300mm 1300pcs / h Dokunmatik Ekranlı Gıda Kaplama Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| ağırlık: | 500KG |
12'' Hassas Hamur Yerleştirme İki Çıkışlı Tortilla Yapma Ekipmanı 1300 Adet Kapasite
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Otomatik Paketleme Makinalı Küçük Tortilla Üretim Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | roti tortilla yapma makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Hidrolik Elektrikli Chapati Roti Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Otomatik hidrolik fiyat elektrikli chapati maker roti tortilla pres yapma makinesi |
|---|---|
| Marka: | SSS |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran |
Entelektüelleştirme 200mm 1600pcs / h Un Tortilla Üretim Hattı
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V / 220V |
Sıhhi 700pcs / h 100mm Tortilla Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
Gıda Endüstrisi Otomatik 800pcs / H Tortilla Üretim Hattı Gümüş
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
SS304 1500 adet / saat Otomatik Pide Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
270mm Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Sıcak Presleme 1400pcs / h Arapça Ekmek Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 200-1400 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |

