Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
2000 Adet / Saat Tortilla Üretim Hattı İki Ekstrüderli Küçük Ölçekli
| Ürün adı: | otomatik elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | Yeni |
Çift Kafa Tortilla Üretim Hattı Elektrikli Isıtma Saatte 1500-3000 adet
| hammadde: | un |
|---|---|
| malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Avantaj: | Otomatik |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Tortilla Masters Ekipmanı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| Sıklık:: | 50Hz |
25 İnç 35 İnç Pres Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Gümüş Renk
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Pnömatik veya Hidrolik Basınçlı Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Üretim Hattı
| Kapasite: | 1000-3000 adet bir saat |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Gıda Sınıfı |
| Güç: | 20kw-36kw |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Toza Dayanıklı 55kw CE Tortilla Üretim Ekipmanları
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet / saat |
| Voltaj: | 380V / 3FAZLI |

