Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Yüksek Kapasiteli Elektrikli Tortilla Makinesi 700-1400 Pcs/saat
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
|---|---|
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
Hızlı ve tutarlı üretim için özel boyutlu Tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Ana bileşenler: | Motor |
Kolay Kullanımlı Elektrikli Tortilla Makinesi 800 Adet / Saat Yüksek Verimlilik
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-550 |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
PLC Kontrollü Tortilla Yapma Makinesi 3 - 20m/Dk 8 - 50cm
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
Pita Ekmek Makinesi için Gümüş Elektrikli Tortilla Makinesi Profesyonel Sınıf
| Çapraz: | 40-50 mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| makine modeli: | BP-450, 500, 550 |
Taze ve otantik ev yapımı tortilya için gümüşten tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Gelişmiş Elektrikli Tortilla Yapımcısı Ticari Tek Satırlı Pita Ekmek Makinesi
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Özellik: | Özel Boyut |
700 - 3000 Adet / Saat Kapasiteli 220V / 380V Paslanmaz Çelik Tortilla Yapma Makinesi
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
8 - 50cm Alloy Steel ile Rol Tortilla Üretim hattı
| Silindir çapı: | 8-50cm |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
BP-650 Tortilla / Roti / Taco Uluslararası Pazar için Üretim hattı
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| kablo: | Renmin |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |

