Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Otomatik Sınıf Otomatik Tek Sıralı
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
Ticari ve Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi için 8 - 50mm Tortilla Üretim Hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Kapasite Ticari Tortilla Makinesi 700-3000pcs/Saat 1-4 Hamur başı
| Kapasite: | 700-3000 adet/saat |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
2024 Sıcak Satış BP-450 550 650 750 Otomatik Ticari Tortilla Makinesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| makine modeli: | BP-450;550;650;750 |
Olağanüstü Otomatik Tortilla Makinesi BP-450 700-3000 pcs/Saat Kapasitesi ile
| Çapraz: | 80-500mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 700-3000 adet/saat |
700-3000 pcs/saat kapasiteli BP-450 Otomatik Motorlu Tortilla Makinesi
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
BP-350 Otomatik sınıflandırma ve 200 PC / saatlik kapasiteli ticari tortilla makinesi
| makine modeli: | BP-350 |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
35 cm çaplı ticari tortilla makinesi sorunsuz tortilla üretimi için otomatik sınıflı otomatik
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 35cm |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Gerçek ve taze tortillalar için yüksek kapasiteli ticari tortilla makinesi BP-450
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
3 - 20m/Dk Hızlı Tortilla Üretim Hattı Tam Otomatik Tortilla Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |

