Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
0-300 ℃ Sıcaklık Kontrol Aralığı ile Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Silindir çapı: | 200mm |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Pita / Tortilla Üretim Hatı Chrome Plating Roller Alloy Steel 220V / 380V
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
19900*2470*2300mm Uluslararası piyasa için hamur makinesi
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Tortillanın Çapı: | 150-350 mm |
Tortilla Üretim Hatı 3600-16000 Parça/saat 19900*2470*2300mm Dünya Ülkelerine
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek verimlilik |
304 paslanmaz çelik elektrikli tortilla üretim hattı 6-12 inç tortilla kapasitesi ile
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Model: | BP-930 |
Otomatik Ticari Tortilla Yapma Makinesi 6-10 Inç Tortilla Diametresi
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
Tam otomatik tortilla üretim hattı / Delta kontrol sistemi ile hamur yapmak
| Kontrol Sistemi: | Delta |
|---|---|
| Isıtma yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
Tam otomatik kolay işleme Tortilla Üretim hattı / 10 inç çaplı çıkış ile hamur yapmak
| Üretim Kapasitesi: | 3000-4000 Adet/saat |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 10 inç. |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
Kolay Çalışma Elektrikli Tortilla Makinesi Otomatik Derece Enerji tasarrufu
| makine modeli: | BP-350 |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Alaşımlı Çelik Rulo Tortilla Yapma Makinesi Yüksek Hızlı 3 - 20m / Dak
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Silindir çapı: | 10-45cm |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |

