Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Sıcaklık Kontrollü Krom Kaplama Tortilla Üretim Ekipmanları 700 - 3000 Adet / H
| Ürün adı: | Pide Üretim Hattı |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
10 - 50mm Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi 800 - 3000 adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 800-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
42kw Tortilla Üretim Hatı için Hamur Topları Yapma Makinesi Gelişmiş Fonksiyonellik
| kablo: | Renmin |
|---|---|
| ekran: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-14 MPA |
PTFE Kemerli 304 Paslanmaz Çelik 1000pcs / Saat Tortilla Üretim Hattı
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Hamur Chapati Elektrikli Tortilla Pres Makinesi PLC Kontrolü 100kg / H
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor |
| Voltaj:: | 380V |
Farklı Şekil 250kg / H Tortilla Chapati Üretim Hattı Elektrik Gücü
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor |
| Voltaj:: | 380V |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Düşük Enerjili Yüksek Hızlı 2000 adet/saat Tortilla Yapma Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| Güç: | 21 kw |
| Garanti: | 1 yıl |

