Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Gıda İşleme Endüstrisi 2000pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| Garanti: | 1 yıl |
PLC Çekirdekli Otomatik Mısır Tortilla Makinası 250kg / H CE ISO9001
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor |
| Voltaj:: | 380V / 220V |
304ss Meksika Tortilla Üretim Hattı Otomatik Küçük Boy
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
10cm - 30cm Dia Tortilla Ticari Makine Otomatik
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Otomatik |
| Malzeme: | un |
Gıda Endüstrisi 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Gıda Endüstrisi Ayarlanabilir Mısır Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Otomatik Ticari Küçük Boy Totilla Tahıl Ürün Yapma Makinesi 800 adet
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
200pcs / h Suya Dayanıklı Tahıl Ürünleri Yapma Makineleri
| Uygulama: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Küçük Kapasiteli 250kg/H Tortilla İşleme Ekipmanları 30cm Çap
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 220V / 380V |

