Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
100g Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 3600pcs / h Tortilla Ekmek Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| tortilla: | 30-100 g / adet |
Entelektüelleştirme Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 150g Tortilla Üretim Ekipmanı
| güç: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 50Hz |
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
Endüstriyel Yüksek Hızlı Tortilla Üretim Hattı 3 - 20m / Dak Alaşımlı Çelik Pide Silindiri 8 - 50mm
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
Pita Ekmek Makinesi Üretimi için 40 cm çaplı Elektrikli Tortilla Makinesi
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| makine modeli: | BP-450 |
800 Adet/HOtomatik Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Küçük Boy
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
PLC Kontrollü 700 Adet / H Otomatik Tahıl Tortilla Yapma Makinesi
| Makine adı: | Meksika Tahıl Ürünü Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor, Kayış |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
25 İnç 35 İnç Pres Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Gümüş Renk
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Çift Kafalı Tam Otomatik Düz Ekmek Yapma Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
270mm Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |

