Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Entelektüelleştirme 200g Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | Elektrikli Gaz |
| Güç:: | 23Kw |
18in 1500pcs / Saat Ticari Mısır Tortilla Makinesi Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | 18in 1500 adet/saat Endüstriyel un mısır tortilla makinesi otomatik makine |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
| Şart: | Yeni |
10cm ila 30cm Dia Tortilla Makinesi Ticari Otomatik
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Otomatik |
| Malzeme: | un |
25cm 3600pcs / h Süpermarket Ticari Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 200-3600 adet / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
PLC Core 8 '12' 20Inch Elektrikli Mısır Tortilla Makinesi Üretim Hattı
| Makine kapasitesi: | 2000-6000 / saat |
|---|---|
| Nakliye: | Hava Taşımacılığı |
| Özelleştirme: | Min. Min. Order: 1 Sets Sipariş: 1 Takım |
Paslanmaz Çelik 3000pcs / H 85g 250mm Dia Tortilla Yapma Makinesi Endüstriyel
| Çap: | 100-300mm |
|---|---|
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |
| Hammadde: | Mısır unu |
Gıda Endüstrisi 900pcs / h 150mm Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | mısır unu, pirinç unu, bitkisel yağ, tuz vb. |
3600 adet / saat 90g Dokunmatik Ekran Tortilla Sarma Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |
| Voltaj: | 380V |
18 İnç Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 30cm Tortilla İşleme Ekipmanı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |

