Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Yüksek hacimli üretim için Renmin kablosu ile tortilla makinesi CE sertifikalı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Çizginin Boyutu: | 21080*2120*2750mm |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Model 550 Otomatik Sınıf Otomatik Gıda İşletmeniz için
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Makine Rengi: | Gümüş |
| Ana bileşenler: | Motor |
Kolay Kullanımlı Ticari Tortilla Makinesi 25cm Çap Otomatik
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Çapraz: | 25cm |
| Makine Rengi: | Gümüş |
İki Kafalı 500pcs / h Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| Materila: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220v 380v |
| ağırlık: | 500KG |
SS304 Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 21kw Endüstriyel Tortilla Yapıcı
| Uygulama: | tortilla yapımcısı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Gıda Endüstrisi 304 paslanmaz çelik ve basınç aralığı 0.7MPA-1.0MPA ile tortilla üretim hattı
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
Suya Dayanıklı Endüstriyel Tortilla Presi, 50g Tortilla Master Makinesi
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| votage: | 220V / 380V |
Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi Roti Chapati Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
15cm 3000pcs / h 23kw Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| Kalınlık: | 100-250mm |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC |
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |
3800pcs / h Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| kullanım: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |

