Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
1 Hamur kafası ticari tortilla makinesi gümüş model BP-550
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
Yüksek Kapasiteli Ticari Tortilla Makinesi 200 Pcs / saat Verimlilik Ticari için Kolay Çalışma
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
800 Pcs/saat Kapasite Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Kolay Çalışma Gümüş Renk
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| makine modeli: | BP-650 OV-650 |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Kolay Çalışma Ticari Tortilla Makinesi Pita Ekmek Yapma Ekipmanı için Özel Boyut
| Çapraz: | 30cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
40 cm çaplı ticari tortilla makinesi özel boyut ve tortilla yapımı için
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-450 |
| Ana bileşenler: | Motor |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi BP-500 45 cm çaplı Özel Boyut
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Paslanmaz Çelik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi 3600 Adet/H 8200 Adet/H
| Kapasite: | 3600-8200 adet/saat |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Malzeme: | un, buğday unu |
500-800 Adet / H Yüksek Kapasiteli Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| Kapasite: | 500-800 adet |
|---|---|
| Malzeme: | Buğday Unu, mısır unu |
| tortilla boyutu: | 20-45cm |
800 Adet / H Otomatik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi PLC Çekirdeği
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |

