Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
Entelektüelleştirme Paslanmaz Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | Çok Fonksiyonlu |
| paketleme: | Ahşap Kutu Paketi |
Stainess Çelik Çapati Yapma Ekipmanı
| Uygulama: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Küçük Çıkış 800pcs / h 100mm Roti Yapma Ekipmanı
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Ermeni Lavaşını Pişirmek İçin Suya Dayanıklı Ekipman
| kullanım: | Lavaş yapımı |
|---|---|
| güç: | 30 kW |
| boyut: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
±2 gram hamur hassasiyeti yüksek hassasiyetli PLC kontrol sistemi ile hamur yuvarlatma makinesi
| Hamur doğruluğu: | ±2 Gram |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Voltaj: | 220V/380V |
Hamur bölücü ve yuvarlayıcı 3000-18000 parça/saat Hamur ağırlığı 28-130 gram
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
250kg / h Arapça Ekmek Üretim Hattı, 23kw Pide Ekmeği Hattı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |

