Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Yüksek Verimlilik 3600pcs / h 43kw Gıda Kaplama Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3800pcs / saat |
| Tür:: | tortilla |
1000pcs / h Gıda Endüstrisi 30cm Lavaş Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 600-1000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | No input file specified. |
Entelektüelleştirme NO Atık Tortilla Roti Yapma Makinesi Burrito Üretim Hattı Fabrika Doğrudan
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 380V |
| Ağırlık: | 500kg |
Elektrikli Isıtma 304SS Tahıl Ürün Yapma Makineleri 600 Adet / Saat
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 24 kW |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Boyut Yüksek Kapasiteli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
1300pcs / h 22kw Dokunmatik Ekran Otomatik Taco Makinesi
| Kullanımı:: | Gıda İşleme Endüstrisi |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Güç:: | 22 KW |
200g 250mm CE Tam Otomatik Çapati Yapma Makinesi
| Uygulama: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
25cm Toza Dayanıklı SS304 Tahıl Ürünleri Yapma Makinaları
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET / SAAT |
| Fabrika: | Hefei |

