Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
150g Paslanmaz Çelik 900pcs / h Arap Ekmeği Pişirme Makinesi
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | Un |
Otomatik Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 10 - 45cm Rulo Pide
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
Profesyonel Fırıncılar için 2KW 400mm Tortilla Üretim Hattı Tortilla Ekmeği
| Güç: | 2.2kw |
|---|---|
| Silindir Genişliği: | 400mm |
| Üretim kapasitesi: | 1000-2000 Adet/saat |
Toza Dayanıklı 55kw CE Tortilla Üretim Ekipmanları
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet / saat |
| Voltaj: | 380V / 3FAZLI |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Tortilla Masters Ekipmanı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| Sıklık:: | 50Hz |
Otomatik İki Ekstrüder Tortilla Üretim Hattı Spring Roll Taco Yapımı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 5130*840*1300mm |
| Kapasite: | 1300 adet/saat |
1300pcs/h PLC Core Otomatik Tortilla Yapma Ekipmanları 8"10"12" 18"
| Uygulanabilir Endüstriler: | Gıda makineleri satın alan kişi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Ücretsiz eğitim |
380v 220v Mısırlı Tortilla Yapma Makinesi 800 - 120 ADET/H
| Voltaj: | 110V/220V |
|---|---|
| Kapasite: | 800-120 ADET/saat |
| Özellik: | Yüksek Verimlilik ve otomatik |
Tortilla Üretim Hatı İçin Özel Yapılandırılabilir Ham Toplayıcı Ham Ağırlığı 28-130 Gram Paslanmaz Çelik
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Dokunmatik Ekranlı Un Tortilla Ekipmanları, 1400pcs / h Gözleme Yapma Makinesi
| Matieral: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |

