Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
800 adet / h Paslanmaz Çelik Tam Otomatik Çapati Makinesi
| renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Gıda Endüstrisi için 1200pcs / H 20cm Küçük Chapati Yapma Makinesi
| Satış sonrası servis: | Saha montajı, işletmeye alma ve eğitim |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1300 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
1200pcs / h Endüstriyel Chapati Yapma Makinesi, 150mm Chapati Yapma Ekipmanı
| Satış sonrası servis: | Saha montajı, işletmeye alma ve eğitim |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1300 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
1500 adet / saat Roti Ekmek Yapma Makinesi, 200g Endüstriyel Roti Yapma Makinesi
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Yarı Otomatik Hamur Pres Makinası Laminasyon Filmi Kalıplama
| ham madde: | un |
|---|---|
| malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| avantaj: | otomatik |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Kesme Şekli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflonn Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
1800 - 4800pcs/Saat Otomatik Kaplama Makinesi İnsan Bilgisayar Arayüzü
| çerçeve malzemesi: | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| üretim adı: | Otomatik Kaplama Makinesi |
| Ürün ağırlığı: | 20-180g |
Lavaş Ekmeği İçin Komple Hindi Usulü Lavaş Yapma Makinesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET/SAAT |
| Güç: | 16 kw |
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |

