Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Ananaslı Kek Mochi Köfte Yapma Makinesi 4800pcs / H
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600kg |
| Güç: | 21kw |
Dolgulu Börek Tatlı Kek Yapma Makinesi 4800 adet/saat
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600KG |
| Güç: | 21 kw |
8 inç Ticari Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| Uygulama:: | SÜPERMARKET |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
180g 3600pcs / h Yüksek Verimlilik Küçük Kaplama Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Garanti: | 1 yıl |
Üretim Tesisi 4800pcs / h 20g Gıda Kaplama Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1800-4800 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
2026 Düşük Enerjili Yüksek Hızlı 2000-6000 adet/saat Tortilla Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| Güç: | 21 kw |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek kapasiteli paslanmaz çelik pita üretim hattı 100 - 3000 parça/saat
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
304 Paslanmaz çelik hamur yuvarlatıcı Doğal gaz veya PL gaz ısıtma ve delta kontrol sistemi ile makine
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| kablo: | Renmin |
SS304 1500 adet / saat Otomatik Pide Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |

