Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
8'' 10'' 12'' Mısırlı Tortilla Pide Makinası Özelleştirme
| Voltaj: | 110V/220V |
|---|---|
| Kapasite: | 800-120 ADET/saat |
| Özellik: | Yüksek Verimlilik ve otomatik |
Yüksek Verimlilik Tahıl Ürünü Yapma Makineleri, 40cm Tortilla Yapma Ekipmanı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| renk: | Gümüş |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Gözleme Hint Tandır Roti Yapma Makinesi 15cm 20cm 25cm 30cm Otomatik
| Anahtar satış noktaları: | Rekabetçi fiyat |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
0.25KW Plastik Otomatik Paketleme Makinesi Formasyon ve Film Kaplama Makinesi
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
304 Paslanmaz Çelik Çerçeveyle Özel Akıllı Paketleme Makinesi
| Makine tasarımı: | Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Plastik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Paslanmaz Çelik Gıda Şekillendirme Makinesi, Değiştirilebilir Gıda Dolum Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 3.6KW |
4800pcs / H Otomatik Gıda Dolum Makinesi Mooncake CE Belgeli Yap
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 21kw |
Motorlu PLC Çekirdekli Otomatik Gıda Kaplama Makinesi 1800 - 4800 Adet/Saat
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600kg |
| Güç: | 3.6kw |

