Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Endüstriyel Otomatik Tortilla Roti Chapati Yapma Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
380v Gerilim PLC Tortilla Üretim Ekipmanları Otomatik Roti
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Pazarlama Türü:: | Sıcak ürün |
| Garanti:: | 1 yıl |
Tortilla Roti Chapati Üretim Hattı Makineleri Yüksek Kapasiteli 8200 Adet / H
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Elektrikli Isıtma Mısır Tortilla Makinesi Makinesi Otomatik
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Yüksek Kapasiteli Tortilla Üretim Hatı
| Çekirdek bileşenler: | Motor, plc, hidrolik tortilla pres, gaz tüneli fırın |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
İki Başlı Tortilla İşleme Hattı, 30g Tortilla Yapma Ekipmanı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
1400pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi, Ayarlanabilir Tortilla Yapma Ekipmanı
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Gıda Endüstrisi Otomatik 800pcs / H Tortilla Üretim Hattı Gümüş
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
CE Un Malzemesi PLC Tortilla Ekmek Makinesi 500Kg / H 6 '' 12 ''
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti Sonrası Hizmet: | Video teknik desteği |
| Garanti:: | 1 yıl |
8 - 50cm kromlu rulolar ve PLC kontrolleri ile verimli tortilla üretim hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 100-3000 Adet/saat |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |

