Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
PLC Kontrollü Tortilla Üretim Hattı Chrome Plating Roller Yüzey Tedavisi
| Silindir çapı: | 8-50cm |
|---|---|
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
Otomatik Ticari Tortilla Yapma Makinesi 6-10 Inç Tortilla Diametresi
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
Otomatik Elektrikli Tortilla Yapma Makinesi PLC PC Bilgisayar Kontrolüyle
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
Renmin Kablosu ile BP-650 Tortilla Üretim hattı
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
0.7MPA-1.0MPA Basınçlı Tortilla Yapma Makinesi Delta Kontrol Sistemiyle
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
BP-350 Elektrikli Tortilla Makinesi, Pita Ekmek Makinenize mükemmel bir ek olarak.
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
| Ana bileşenler: | Motor |
Kolay Kullanımlı Elektrikli Tortilla Makinesi BP-350
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Ana bileşenler: | Motor |
Alaşımlı çelik rulo Pita / Tortilla Üretim hattı 220V / 380V Voltaj
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
220V / 380V Sıcaklık Denetlenmiş Tortilla Üretim hattı Rol Hızı 3 - 20m/Min
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
220V / 380V Tortilla Üretim Hatı 8 - 50mm Rulo Genişliği 8 - 50cm Rulo Çaprazı
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
| Kontrol sistemi: | PLC |

