Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Otomatik Meksika 250kg / H Tortilla Üretim Hattı PLC Moto
| kullanım: | tortilla |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güç kaynağı |
| Voltaj: | 380V |
Meksikalı Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 304 Paslanmaz Çelik
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Paslanmaz Çelik Küçük Boy Un Tortilla Yapma Makinesi Saatte 600-800 Adet
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Orta Boy Otomatik Tortilla Üretim Hattı 2000 - 3600 Adet/Saat
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, PTFE (Politetrafloroetilen)Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Otomatik Düz Ekmek Unu Tortilla Üretim Hattı 3600 Adet Kapasite
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, PTFE (Politetrafloroetilen)Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Paslanmaz Çelik Buğday Unu Tortilla İki Kafalı Otomatik Yapma Makinesi
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 kw |
Tortilla Boyutu Ayarlanabilir Yassı Ekmek Unu Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SA |
| Boyut: | 4630*700*1420mm |
2000pcs / h Tortilla Üretim Hattı, Otomatik Tortilla Yapma Makinesi
| kullanım: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
10cm Elektrikli Isıtma 1300pcs / h Tortilla Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| Ana bileşenler: | Motor |
Paslanmaz Çelik Otomatik 18inch Tortilla Ekmek Makinesi 1500pcs / h
| Kapasite: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| Temel Bileşen: | PLC |
| güç: | 21kw |

