Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ industrial tortilla machine ] eşleşme 273 Ürünler.
Sıhhi 700pcs / h 100mm Tortilla Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
Servo Motor Hidrolik Pres Tortilla Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Roti Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 500 Kg/Saat
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Kaliteli Tortilla Üretim Hattı Düzenlenebilir Hız ve Paslanmaz Çelik Yapısı
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
900x900 Sıcak Pres Tabağı Tortilla Üretim Hattı 3000pcs/H
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Endüstriyel Un Tortilla Ekmek Makinesi Otomatik Taşıma Paslanmaz Çelik 304
| isim: | Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel taco un tortilla ekmek yapma makinesi satış için tam üretim l |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat |
| Voltaj: | 380V |
800PCS / H Buğday Unu Tortilla İki Kafalı Yapma Makinesi
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
İki Kafa Buğday Unu Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Otomatik 10cm - 30cm Dia Tortilla Yapma Makinesi Yuvarlak Şekil
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Yüksek Kalite |
| Malzeme: | un |
Soğutma Pide Ekmeği Şekillendirme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | 500KG |

