Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
900 adet / saat Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Paslanmaz Çelik 1400pcs / h 100mm Taco Yapma Makinesi
| güç: | 21kw |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
Paslanmaz Çelik 304 OtomatikTortilla Üretim Hattı Korozyona Dayanıklı
| hız: | 800-1500 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Voltaj: | 380V |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
304 Paslanmaz Çelik Çerçeveyle Özel Akıllı Paketleme Makinesi
| Makine tasarımı: | Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Plastik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Sıcak Presleme 1400pcs / h Arapça Ekmek Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 200-1400 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
0.25KW Plastik Otomatik Paketleme Makinesi Formasyon ve Film Kaplama Makinesi
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800pcs/hr Kapasite Özel Ürünler için Otomatik Ambalaj Makinesi 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
tortilla Gıda tedarikçisi için Yüksek Kapasiteli Tortilla Üretim Ekipmanları
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Kapasite: | 1500-3600 adet/saat |

