Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
220V / 380V Tortilla Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Tortilla Yapma Makinesi
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Üretim kapasitesi: | Yüksek |
900pcs / h Ticari Roti Yapma Makinesi, Sıhhi Tortilla Ekmek Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Otomatik 10cm - 30cm Dia Tortilla Yapma Makinesi Yuvarlak Şekil
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Yüksek Kalite |
| Malzeme: | un |
1000 - 7000 Parça/saat Otomatik Tortilla Yapımcısı 0-300C Sıcaklık Kontrol Aralığı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Üretim kapasitesi: | 1000-7000 Adet/saat |
Büyük ölçekli üretim için 8 - 50 mm rulo genişliği tortilla yapma makinesi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
SS304 Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 21kw Endüstriyel Tortilla Yapıcı
| Uygulama: | tortilla yapımcısı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
1400pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi, Ayarlanabilir Tortilla Yapma Ekipmanı
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |

