Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
Özelleştirme Meyve Püresi Üretim Hattı Gıda Sınıfı
| Gerilim: | 380v veya özelleştirme |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y): | 8000*800*1700mm |
| Malzeme makinesi: | 304 SS gıda sınıfı |
Domates pastası için verimli domates işleme hattı yarı otomatik veya otomatik sınıf
| Son Ürün: | salça |
|---|---|
| Güç: | 150KW |
| Makine Kapasitesi: | 25T/S |
Marmelada sos işleme makinesi Domates üretim hattı Günde 30 ton
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Otomatik Meyve İşleme hattı 1 - Üretimliliği arttırmak için 100 t/saat
| Kapasite Girişi: | 1-100T/S |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Gıda Sınıfı |
| Boyut ((L*W*H): | Bağlı olmak |
Saatte 25 Ton Taze Domates Hamuru Salça İşleme Hattı Domates Üretim Hattı
| Makine Kapasitesi: | 25 ton/saat |
|---|---|
| ürün tipi: | domates salçası |
| Başvuru: | domates salçası yapımı |
Taze Domates Reçeli Meyve İşleme Hattı Özelleştirme
| Sertifika: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Şart: | Yeni ve özelleştirme |
| Gerilim: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, Özelleştirme |
PLC KONTROL SİSTEMLİ Cam Şişe Domates Reçeli Yapıştır Sos İşleme Hattı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Doldurma Aralığı: | 200-1000ml |
| Başvuru: | Reçel, Salça, Sos vb. |
Paslanmaz Çelik Özelleştirilmiş Reçel Yapıştır Sos İşleme Hattı Aseptik Çanta PET Şişe
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
| Kapasite: | Özelleştirilmiş |
Cam Şişe Ambalajlı Otomatik Domates Reçeli Salçası Sos İşleme Hattı
| Ürün adı: | Domates Reçeli Salça Sos İşleme Hattı |
|---|---|
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |
| Operasyon modu: | Otomatik/yarı otomatik |
PET Şişe Taze Meyve Domates İşleme Hattı 2T/H
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| ürün tipi: | meyve |
| Başvuru: | Gıda işleme makinesi |

