Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek kapasiteli reçel üretimi için 220/380/440V voltaj ve 150kW güç kaynağı ile otomatik meyve işleme hattı
| Processing Accuracy: | High |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
| Power Supply: | 150kw |
Yüksek Hassasiyetli PLC Kontrollü Meyve İşleme Hattı 150kw 1-100t / h
| İşleme doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 150KW |
| Boyut(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Customizable Production 220/380/440v Voltage PLC Control System Fruit Processing Line with 1-100t/h Capacity
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Processing Accuracy: | High |
PLC Kontrol Otomatik Meyve Marmarı İşleme Hatı Kapasitesi Giriş 1 - 100t/H
| İşleme yöntemi: | Otomatik |
|---|---|
| Voltaj: | 220/380/440V |
| Kapasite Girişi: | 1-100T/S |
250ml Pet Şişe Ambalaj Lezzet Mango Suyu İşleme Hattı Saatte 4000 Şişe
| Öğe: | Lezzet Mango Suyu 250ml Pet Şişe Ambalajı Saatte 4000 şişe |
|---|---|
| Giriş: | mango tozu veya posası |
| Çıktı: | lezzet mango suyu |
Yaban mersini Çilek Üzüm Guava Dut için Meyve İşleme Hattı
| Hammadde: | Yaban mersini, Çilek, Ahududu, Üzüm, Guava, Dut, Domates |
|---|---|
| İşleme kapasitesi: | 500 kg/saat veya üzeri |
| Makine Malzemesi: | 304 SS gıda sınıfı |
Yönlendirilebilir İşleme Kapasitesi Yüklü projeler için meyve sebze işleme hattı
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
Yüksek Kapasiteli Meyve Hamuru İşleme Hattı PLC Core
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli |
|---|---|
| Tip: | Meyve posası |
| Güç: | 150kw |
Doğal Aromalı Mango İşleme Hattı %63 Brix
| Tip: | Meyve işleme makinesi |
|---|---|
| Güç: | 180kwh |
| Boyut (U * G * Y): | 4000*1700*2000cm |
220V / 380V Meyve Sebze İşleme Hattı Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik / Alaşımlı Çelik Malzeme
| Garanti süresi: | 1 yıl |
|---|---|
| İşleme kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis: | Tedarik edilen |

