Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
Küçük Kapasiteli Domates Salçası İşleme Hattı 1t / H Veya Gerektiği Gibi
| Öğe: | küçük domates püresi yapma makinesi |
|---|---|
| Giriş: | taze domates |
| mamul: | salça |
Saatte 500kgs Salça İşleme Hattı Paslanmaz Çelik
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 0,5T/S |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
Saatte 1.5 Ton Domates Salçası Yapma Makinesi PVC Çanta Paketleme
| Ürün adı: | Saatte 1.5 ton PVC Çanta Paketleme Domates Salçası Yapma Makinesi Meyve Reçeli |
|---|---|
| giriş: | taze domates |
| Çıktı: | salça |
Otomatik Salça İşleme Hattı 50 Ton / Saat
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2022 |
|---|---|
| ürün tipi: | meyve |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
Otomatik Salça İşleme Hattı Yüksek Hızlı
| Birincil İçerik: | Domates |
|---|---|
| Ağırlık: | 8000 kg |
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
Günde 50 ton işleme makinesi için büyük domates pastası üretim hattı
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 130KWH |
| Boyut ((L*W*H): | 20000*11000*200cm |
Anahtar Teslim Proje Domates Ketçap Üretim Hattı Özelleştirilmiş Güç
| Sertifika: | CE ISO,ISO 9001 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye a |
Fast Food İçin Saatte 3 Ton Domates Ketçap Üretim Hattı
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
Verimli Domates Damarı İşleme Hatı Makine Kapasitesi 25t/H
| Kontrol Sistemi: | PLC Kontrolü |
|---|---|
| Çiğ madde: | taze domates |
| Güç: | 150KW |
Taze Domates Salçası Reçel İşleme Hattı 1t/H - 3T/H Yarı Otomatik
| Ağırlık: | 60000 kg |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 0,5T/saat |
| Başvuru: | Yapıştır Yapımı |

