Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
Taze Domates Püresi İşleme Hattı 6.5t/H Yüksek Kapasiteli
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
| ürün tipi: | meyve |
Taze Meyve Domates Reçeli İşleme Hattı 6.5t/H Yüksek Kapasiteli
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
| ürün tipi: | meyve |
Taze Domates Püresi İşleme Hattı 6.5ton/Saat Yüksek Kapasiteli
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Güç: | 150kw |
Yüksek Kapasiteli Taze Domates Püresi İşleme Hattı Özelleştirme
| Ağırlık: | 30000 kg |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
| Boyut (U * G * Y): | 12000*8000*3000mm |
Gıda Sınıfı Taze Domates Meyve Püresi Üretim Hattı 6.5t/H Yüksek Kapasiteli
| Tip: | Meyve posası |
|---|---|
| Güç: | 150kw |
| Boyut (U * G * Y): | 12000*8000*3000mm |
Meyve İşleme Reçel Üretim Hattı 3ton/Gün
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Gıda Sınıfı |
| Avantaj: | Uzun Hizmet Ömrü |
Endüstriyel Büyük ve Küçük Mini Ölçekli Meyve Reçeli Üretim Hattı
| Boyut (U * G * Y): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Güç: | 180kwh |
| Gerilim: | 220V/380V/440V |
Meyve Reçeli Yapıştır Sos İşleme Hattı 220 - 1000ml Özel Voltaj
| Başvuru: | Meyve Reçeli Yapıştır Sosu İşleme |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
| Operasyon modu: | Otomatik/yarı otomatik |
Mango Suyu Sos Yapıştır Reçel Üretim Hattı 50 Ton / H Veya Özelleştirme
| Tip: | Meyve işleme makinesi |
|---|---|
| Güç: | 180KW |
| Ağırlık: | 4000kg |
Özelleştirme Meyve Püresi Üretim Hattı Gıda Sınıfı Paslanmaz Çelik
| Gerilim: | 380V |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y): | 8000*800*1700mm |
| Başvuru: | Taze meyve işleme |

