Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
1kg Torba Paketleme Salça Yapma Makinesi Saatte 3 Ton
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
|---|---|
| ürün tipi: | domates |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
Konsantre Meyve Hamuru Üretim Hattı Yüksek Kapasiteli
| Tip: | Meyve hamuru üretim hattı |
|---|---|
| Sertifika: | ISO |
| Gerilim: | 380V/50 Hz veya Siparişe Göre |
Yabanmersini Çilek Ahududu için Konsantre Meyve Hamuru Üretim Hattı
| Tip: | Meyve hamuru üretim hattı |
|---|---|
| Sertifika: | ISO |
| Gerilim: | 380V/50 Hz veya Siparişe Göre |
Teneke Kutu Paketleme Domates Salçası Makinası Saatte 300kgs
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
| Ürün tipi: | meyve |
Domates Salçası Sos Reçel Ketçap Meyve İşleme Hattı 500kg/H
| Kapasite: | 500kg/h, İstendiği gibi |
|---|---|
| Başvuru: | Meyve ve Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi |
| İsim: | Yüksek Verimli Meyve ve Sebze İşleme Hattı Kurutma Makinesi |
Salça Yapımı İçin Otomatik Domates Püresi İşleme Hattı
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
| ürün tipi: | meyve |
PLC Reçel İşleme Sistemi Otomatik Üretim Hattı Hızı 30 - 50 Şişe / Dakika
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | Domates Reçeli, Salça, Sos vb. |
Taze Domates Püresi İşleme Hattı Özelleştirme Yüksek Kapasiteli 6.5t/H
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
|---|---|
| ürün tipi: | meyve |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
Yüksek Kapasiteli Taze Domates Püresi İşleme Hattı 6,5 Ton/Saat
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Güç: | 150kw |

