Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ tomato paste production line ] eşleşme 112 Ürünler.
Otomatik Salça Üretim Hattı
| Sertifika: | ISO 9001 |
|---|---|
| Garanti: | bir yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, devreye alma ve eğitim |
150kw güç kaynağı ile verimli domates pastası üretim hattı PLC kontrolü
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ürün Ambalajı: | Çanta |
| Güç kaynağı: | 150KW |
Günde 300 Tonluk Domates Salçası Üretim Hattı İşleme Makinesi
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Günde 100 ton işleme makinesi için domates pastası üretim hattı
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Saatte 6.5 Ton Çiğ Domates Salçası Üretim Hattı
| Ağırlık: | 8000 KG |
|---|---|
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
| hammadde: | taze domates |
Günde 50 tonluk domates pastası üretim hattı İşleme makinesi Anahtar çözümler
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 150kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2300*11000*300cm |
Otomatik Çiğ Domates Salçası Üretim Hattı Saatte 6.5ton
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
|---|---|
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
| Özellik: | uygun |
Automatic Tomato Paste Production Line with 220/380/440v Voltage Stainless Steel Food Grade and High Processing Accuracy
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Capacity Input: | 1-100t/h |
PLC Kontrolü Domates Pastası İşleme Lini, Pastayı Son Ürün Yapmak İçin
| Uygulama: | Yapıştır Yapımı |
|---|---|
| Çiğ madde: | taze domates |
| Vakum sistemi: | Kullanılabilir |
Yarı Otomatik Salça İşleme Hattı 0,5t/H
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 0,5T/S |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |

