Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
Tam otomatik 6-12 Inç Tortilla Yapma Makinesi Presör / Gaz Yakıcısı ile CE Sertifikalı
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
|---|---|
| Gaz iletimi: | 4-14 m³/saat |
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
10 - 30 Cm Tam Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Ticari
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Otomatik Ayarlanabilir Arap Ekmek Yapma Makinesi 1400pcs/Saat
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Kolay Çalışma Elektrikli Tortilla Makinesi Otomatik Derece Enerji tasarrufu
| makine modeli: | BP-350 |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Özel Boyutlu Elektrikli Tortilla Üreticisi BP-400 Tortilla Üretimi için Nihai Çözüm
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Kolay Kullanımlı Elektrikli Tortilla Makinesi BP-350
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Ana bileşenler: | Motor |
Kolay Çalışma Gümüş BP-450 Ticari Tortilla Makinesi Tortilla Üretimi
| Machine Model: | BP-450 |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
35 cm çaplı ticari tortilla makinesi sorunsuz tortilla üretimi için otomatik sınıflı otomatik
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 35cm |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Pita Ekmek Makinesi Üretimi için 40 cm çaplı Elektrikli Tortilla Makinesi
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| makine modeli: | BP-450 |
Gümüş Elektrikli Tortilla Üreticisi Hızlı ve Sürekli Tortilla Üretimi için Tek Satır Tasarımı
| makine modeli: | BP-450 |
|---|---|
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
| Ana bileşenler: | Motor |

