Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
12'' Hassas Hamur Yerleştirme İki Çıkışlı Tortilla Yapma Ekipmanı 1300 Adet Kapasite
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
CE 3600pcs/Saat Arap Ekmek Üretim Hattı Çapı 20cm 30cm
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 10080 * 17100 * 1450 mm |
| tip: | tortilla |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
3600pcs / h 300mm Dokunmatik Ekran Lavaş Üretim Hattı
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-3600PCS / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |
Un Pita Ekmek Çubuğu Paratha Üretim Çubuğu 40cm-50cm çapında Pita Ekmek ve Paratha
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 40cm-50cm |
| fonksiyon: | Pita Ekmek Çizgisi |
Tam Otomatik Pide Ekmek Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Sıcak Presleme 1400pcs / h Arapça Ekmek Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 200-1400 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Yüksek verimlilik tam otomatik Arap ekmeği / Pita ekmeği üretim hattı
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paketleme veya deniz taşımacılığına uygun ahşap kasa paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25-50 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |
Süpermarket 21kw Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Gümüş Renk
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
42kw Tortilla Üretim Hatı için Hamur Topları Yapma Makinesi Gelişmiş Fonksiyonellik
| kablo: | Renmin |
|---|---|
| ekran: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-14 MPA |

