Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
Delta PLC ve Schneider Electric ile Otomatik Kapasiteli 10 Inç Tortilla Üretim hattı
| Isıtma yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
Otomatik Paketleme Makinalı Küçük Tortilla Üretim Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | roti tortilla yapma makinesi |
| Gerilim: | 380V |
304 paslanmaz çelik elektrikli tortilla üretim hattı 6-12 inç tortilla kapasitesi ile
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Model: | BP-930 |
Hava Basıncı Presi Veya Hidrolik Basınç Presi ile Arapça Ekmek Tortilla Üretim Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Sıhhi 700pcs / h 100mm Tortilla Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
Gıda Endüstrisi Otomatik 800pcs / H Tortilla Üretim Hattı Gümüş
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
PTFE Kemerli 304 Paslanmaz Çelik 1000pcs / Saat Tortilla Üretim Hattı
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
LCD Ekranlı SUS304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 700 Adet / Saat
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 700 ADET/SAAT |
| Güç: | 24 KW |
Yeni Gıda Tortilla Üretim Hattı Tam Otomatik Özelleştirme
| Hammadde: | Hamur |
|---|---|
| Renk: | Çelik |
| Ürün: | tortilla |
25 İnç 35 İnç Pres Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Gümüş Renk
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |

