Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
1400pcs / h Un Tortilla Üretim Hattı, 100g Un Tortilla Ekipmanları
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
800pcs/H 300mm Mısır Tortilla Üretim Hattı 304 Paslanmaz Çelik 70g
| Çap: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1400 ADET/SA |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
Uzun Merdane Hidrolik Aktüatörlü Tortilla Üretim Hattı 52 In X 52 In
| Üretim kapasitesi: | 8200-20000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Schneider Electric bileşenleri ile Tam Otomatik Un Tortilla Üretim Ekipmanı
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
| Üretim Kapasitesi: | 3600-8200 Adet/saat |
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
İstifleme ve Paketleme Makinalı Tam Otomatik Küçük Tortilla Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Shawarma rulo Tortilla yapma makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
İki Başlı Tortilla İşleme Hattı, 30g Tortilla Yapma Ekipmanı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |

