Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
10cm - 50cm Roti Tortilla Yapma Makinesi Otomatik Paslanmaz Çelik
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
1 hamur başlı uzun ömürlü gümüş elektrikli tortilla makinesi
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
1 Hamur kafası ticari tortilla makinesi gümüş model BP-550
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
Mısır Tortilla Pide Çapati Roti Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Full Otomatik Pide Yapma Makinesi 1500 - 5000adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Yüksek çıkışlı yüksek kaliteli Otomatik Gümüş BP Tortilla Makinesi 1-4 hamur başlı
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Makine Rengi: | Gümüş |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
Otomatik derecelendirme ile yüksek verimli BP-450/750 Tortilla Makinesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| makine modeli: | BP-450;550;650;750 |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Yüksek Kapasiteli Elektrikli Tortilla Makinesi 700-1400 Pcs/saat
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
|---|---|
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
800 Pcs/saat Kapasite Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Kolay Çalışma Gümüş Renk
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| makine modeli: | BP-650 OV-650 |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |

