Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 146 Ürünler.
İstifleme ve Paketleme Makinalı Tam Otomatik Küçük Tortilla Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Shawarma rulo Tortilla yapma makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
İki Başlı Tortilla İşleme Hattı, 30g Tortilla Yapma Ekipmanı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
Endüstriyel Un Tortilla Ekmek Makinesi Otomatik Taşıma Paslanmaz Çelik 304
| isim: | Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel taco un tortilla ekmek yapma makinesi satış için tam üretim l |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat |
| Voltaj: | 380V |
Yüksek Kapasiteli 6000pcs / h Ayarlanabilir Lavaş Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
1000 - 3000Adet/Saat Arap Pidesi Üretim Hattı Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Başvuru: | pide makinesi |
Olağanüstü Otomatik Tortilla Makinesi BP-450 700-3000 pcs/Saat Kapasitesi ile
| Çapraz: | 80-500mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 700-3000 adet/saat |
Mükemmel Tortilla Üretimi için Şık Gümüş Tasarımlı 200-300 Pcs / saatlik Kapasite Ticari Tortilla Makinesi
| makine modeli: | BP-350 |
|---|---|
| Kapasite: | 200-300 PC/Saat |
| Ana bileşenler: | Motor |

