Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Sertifika Yetkilisi ile Ticari Otomatik Küçük Tortilla Yapma Makinesi
| Kapasite: | 800-2000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş |
| Paketleme: | ahşap paket |
Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma
| Ürün adı: | Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi/mısır tortilla basın ekmek makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Gerilim: | 380V/220V |
Tortilla Yapma Makinesi Yuvarlak 10-30cm Üretim Kapasitesi 1000-3000 adet / Saat
| Kapasite: | 1000-3000 adet bir saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 420KG |
| Güç: | 22V |
250kg / h Un Tortilla Yapma Makinesi, Soğutma Unlu Ekmek Makinesi
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Ana bileşenler:: | PLC, Motor |
| Pazarlama Türü:: | Sıcak ürün |
CE Otomatik 35Kg/H Tortilla Ekmek Üretim Hattı 380v 50hz
| Nihai ürünler: | tortilla |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| tip: | Tahıl İşleme Ekipmanları |
10 - 30 Cm Tam Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Ticari
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
10cm - 50cm Roti Tortilla Yapma Makinesi Otomatik Paslanmaz Çelik
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
PLC Kontrollü Tortilla Yapma Makinesi 3 - 20m/Dk 8 - 50cm
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
Endüstriyel Otomatik Tortilla Roti Chapati Yapma Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Küçük Otomatik Tortilla Makinesi Gaz Fırını Saatte 1400 adet
| Ürün Adı: | tortilla, roti, shawarma sosu, chapati |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| tortilla çapı: | 8-50cm |

