Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ lavash bread making machine ] eşleşme 61 Ürünler.
Ayarlanabilir Taco Kabuğu Yapma Makinesi
| kullanım: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
Yüksek Kapasiteli 6000pcs / h Ayarlanabilir Lavaş Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
1500pcs/Saat Elektrikli Tortilla Maker Makinesi 8mm 45mm Tozsuz
| ad: | 1500 adet/saat Yüksek kaliteli elektrikli tortilla makinesi üretim hattı 8-45mm |
|---|---|
| Materia: | Paslanmaz çelik |
| güç: | 21kw |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
CE Un Malzemesi PLC Tortilla Ekmek Makinesi 500Kg / H 6 '' 12 ''
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti Sonrası Hizmet: | Video teknik desteği |
| Garanti:: | 1 yıl |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
1000pcs / h Gıda Endüstrisi 30cm Lavaş Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 600-1000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | No input file specified. |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Tortilla Masters Ekipmanı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| Sıklık:: | 50Hz |

