Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ lavash bread making machine ] eşleşme 61 Ürünler.
Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma
| Ürün adı: | Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi/mısır tortilla basın ekmek makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Gerilim: | 380V/220V |
Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 1300pcs / H
| Ürün adı: | Ekmek Unu Kek Presi Ticari Büyük Gözleme Makinesi için Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Voltaj: | 380V/220V |
Sertifika Yetkilisi ile Ticari Otomatik Küçük Tortilla Yapma Makinesi
| Kapasite: | 800-2000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş |
| Paketleme: | ahşap paket |
Elektrikli Un Tortilla Yapma Makinesi, 200mm Lavaş Pişirme Ekipmanları
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | 380V / 220V |
Ticari Ayarlanabilir 55g Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| avantaj: | rekabetçi fiyat, kullanımı kolay, Enerji tasarrufu |
| Hammadde: | un, buğday unu |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h 270mm Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |

