Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ lavash bread making machine ] eşleşme 61 Ürünler.
Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Lavash Ekmek Makinesi
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
Ağır Hizmet 1400pcs / h 40kw Lavaş Ekmeği Yapma Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Kapasite: | 1500-3600 / saat |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pazzi |
|---|---|
| güç: | 42.6kw |
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
Müşteri Memnuniyeti Lavash Ekmek Üretme Makinesi 6-12 inç lavash ile ekmek makinesi
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
| Ürün: | lavaş |
Tam otomatik 8000 pcs / saat Paslanmaz Çelik Lavash Ekmek Makinesi
| Ürün: | lavaş |
|---|---|
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 25KW |
Üretime Hazır Lavash Ekmek Makinesi Basınç Aralığı 0.8-1.0 Mpa Diametresi 6-12 Inç 8000-10000pcs/saat Kapasitesi
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Ürün: | lavaş |
| Ağırlık: | 8000kg |
6-12 inç çaplı lavash ekmek makinesi 8000 kg kapasite ve çevrimiçi destek sağlanıyor
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Lavaş çapı: | 6-12 inç |
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
Dia 18Cm PLC Çalışması Pide Ekmeği Yapma Makinesi 304 Çelik Malzeme
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Otomatik |
| Şart: | Yeni |
Lavaş Ekmeği İçin Komple Hindi Usulü Lavaş Yapma Makinesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET/SAAT |
| Güç: | 16 kw |

