Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ lavash bread making machine ] eşleşme 61 Ürünler.
700pcs / h Normal Çıkışlı Un Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
Yüksek Verimlilik Saatte 1300 Parça Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulama:: | fabrika, süpermarket, restoran |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Ermeni Lavaşını Pişirmek İçin Suya Dayanıklı Ekipman
| kullanım: | Lavaş yapımı |
|---|---|
| güç: | 30 kW |
| boyut: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Ayarlanabilir Plc Çekirdekli Tortilla Yapma Makinesi 3600pcs/Saat
| ad: | Arap Pide Ekmeği / Chapati ekmeği için ayarlanabilir Tortilla makinesi Düşük fiyat |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat, özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran, Ev Kullanımı, Yiyecek Dükkanı |
304 Paslanmaz Çelik ISO tortilla üretim hattı Lavaş Üretim Hattı
| Boyut: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| anahtar kelimeler: | TORTILLA, CHAPATI, PİDE EKMEK, MEKSİKA EKMEK |
Küçük Boy Tortilla Yapma Ekipmanları 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600kg |
43kw 3800pcs / h Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Kullanım: | tortilla yapımı |
|---|---|
| Güç: | 43 kw |
| Boyut: | 26000x2030x1915mm |
900x900 Sıcak Pres Tabağı Tortilla Üretim Hattı 3000pcs/H
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Lezzetli Lavash yapmak için Otomatik Lavash Makinesi 8000-10000pcs / saat
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| Görev: | Yiyecek |

