Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ fully automatic chapati making machine ] eşleşme 92 Ürünler.
Düz Arap Pide Ekmeği Roti Üretim Hattı Ticari 800--8200pcs / H
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Küçük Boy Meksika Tortilla Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Saatte 700 Adet
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
15-45cm küçük çıkış 1000-2000pcs/h Irak ekmek ürün hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
1400pcs / h Un Tortilla Üretim Hattı, 100g Un Tortilla Ekipmanları
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |

