Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ fully automatic chapati making machine ] eşleşme 92 Ürünler.
Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi Roti Chapati Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
Otomatik Chapati Roti Pres Tortilla Makinası 8” 10” 12”
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
200g Kirlilik Yok 1500pcs / h Tahıl Ürünleri Yapma Makineleri
| Voltaj: | 380V / 50HZ veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Şart: | Yeni |
Dokunmatik Ekranlı Un Tortilla Ekipmanları, 1400pcs / h Gözleme Yapma Makinesi
| Matieral: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Full Otomatik Pide Yapma Makinesi 1500 - 5000adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
1000pcs / h Elektrikli Isıtma 300mm Tortilla Yapma Makinesi
| Ana bileşenler: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
| Dia. Dia. of tortilla tortilla: | 100-300 mm |
Soğutma Hattı ile 200mm 600pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 200-1000 adet / saat |
| güç: | 21kw |
Yeni Gıda Tortilla Üretim Hattı Tam Otomatik Özelleştirme
| Hammadde: | Hamur |
|---|---|
| Renk: | Çelik |
| Ürün: | tortilla |

