Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ fully automatic chapati making machine ] eşleşme 92 Ürünler.
100g Sıhhi 3600pcs / h Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| fonksiyon: | Tortilla hattı |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-3600PCS / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |
304ss Meksika Tortilla Üretim Hattı Otomatik Küçük Boy
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Gıda Endüstrisi 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Sıhhi 700pcs / h 100mm Tortilla Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
Gıda Endüstrisi Otomatik 800pcs / H Tortilla Üretim Hattı Gümüş
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
SS304 1500 adet / saat Otomatik Pide Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
270mm Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
Max350mm 2000pcs/H Pide Ekmeği Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |

