Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ fully automatic chapati making machine ] eşleşme 92 Ürünler.
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
Küçük Çıkış 800pcs / h 100mm Roti Yapma Ekipmanı
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Küçük Çıktı 100mm 30g Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
İki Kafalı 1300 Adet / Saat Paslanmaz Çelik Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1400 ADET/SA |
| güç: | 24 kW |
3800pcs / h Ticari Tortilla Makinesi, 270mm Ticari Un Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
Tortilla Üretim Hattı BP-450 BP-550 Tahıl Ürün tortilla yapma makinesi
| Renk: | gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-3000 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |

