Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ fully automatic chapati making machine ] eşleşme 92 Ürünler.
200g 250mm CE Tam Otomatik Çapati Yapma Makinesi
| Uygulama: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
10 - 30 Cm Tam Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Ticari
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
800 adet / h Paslanmaz Çelik Tam Otomatik Çapati Makinesi
| renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
100kg / h Endüstriyel Çapati Yapma Makinesi
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Hammadde:: | Un |
| Ana bileşenler:: | PLC, Motor |
1200pcs / h Endüstriyel Chapati Yapma Makinesi, 150mm Chapati Yapma Ekipmanı
| Satış sonrası servis: | Saha montajı, işletmeye alma ve eğitim |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1300 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
Gıda Endüstrisi için 1200pcs / H 20cm Küçük Chapati Yapma Makinesi
| Satış sonrası servis: | Saha montajı, işletmeye alma ve eğitim |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1300 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
8 inç Ticari Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| Uygulama:: | SÜPERMARKET |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

