Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 146 Ürünler.
Taze ve otantik ev yapımı tortilya için gümüşten tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi BP-500 45 cm çaplı Özel Boyut
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
BP-350 Elektrikli Tortilla Yapımcısı 0,4-2,5 mm çapında tutarlı ve lezzetli tortilla yapmak için
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
Yüksek Kapasiteli Ticari Tortilla Makinesi 200 Pcs / saat Verimlilik Ticari için Kolay Çalışma
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
Kolay Çalışma Ticari Tortilla Makinesi Pita Ekmek Yapma Ekipmanı için Özel Boyut
| Çapraz: | 30cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
Ticari Ayarlanabilir 55g Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| avantaj: | rekabetçi fiyat, kullanımı kolay, Enerji tasarrufu |
| Hammadde: | un, buğday unu |
Gelişmiş Elektrikli Tortilla Yapımcısı Ticari Tek Satırlı Pita Ekmek Makinesi
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Özellik: | Özel Boyut |
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
PTFE Bantlı Otomatik Çift Kafalı Ticari Tortilla Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Soğutma Hattı ile 200mm 600pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 200-1000 adet / saat |
| güç: | 21kw |

