Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 202 Ürünler.
Yüksek hacimli üretim için Renmin kablosu ile tortilla makinesi CE sertifikalı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Çizginin Boyutu: | 21080*2120*2750mm |
Otomatik Ticari Tortilla Yapma Makinesi 6-10 Inç Tortilla Diametresi
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
10cm ila 30cm Dia Tortilla Makinesi Ticari Otomatik
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Otomatik |
| Malzeme: | un |
800pcs / h Suya Dayanıklı Ticari Un Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli, Hidrolik |
| Voltaj: | 220V / 380V, Özelleştirilmiş, Trifaze |
304 paslanmaz çelik ve ayarlanabilir çaplı yüksek çıkışlı tortilla makinesi
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
18in 1500pcs / Saat Ticari Mısır Tortilla Makinesi Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | 18in 1500 adet/saat Endüstriyel un mısır tortilla makinesi otomatik makine |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
| Şart: | Yeni |
900 adet / saat Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
900pcs / h 22kw Ticari Tortilla Yapma Makinesi
| İşlev: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1500 adet/saat |
| Özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Fabrika Chapati Üretim Makinesi, 100mm Mısır Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |

