Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 202 Ürünler.
3800pcs / h Ticari Tortilla Makinesi, 270mm Ticari Un Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
Süpermarket Kullanımı için 30cm Çap 900pcs / H Ticari Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900 adet/saat 600-1300 adet/saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
İki Kafalı 1300 Adet / Saat Paslanmaz Çelik Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1400 ADET/SA |
| güç: | 24 kW |
Elektrikli 30cm 1300pcs / h Ticari Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | Özelleştirilmiş |
25cm 3600pcs / h Süpermarket Ticari Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 200-3600 adet / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
10cm 800pcs / h Ayarlanabilir Ticari Tortilla Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET/SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 gr/adet |
Gerçek ve taze tortillalar için yüksek kapasiteli ticari tortilla makinesi BP-450
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
25-35 cm çaplı Gümüş Tortilla Otomatik Ticari Tortilla Makinesi ile Toplu Yapma
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Çapraz: | 25-35CM |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |

