Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Yeni Otomatik Roti Mısır Tortilla Pita Ekmek Makinesi
| Çiğ madde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pazzi |
|---|---|
| güç: | 42.6kw |
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
100g Paslanmaz Çelik 1000pcs / h Arapça Ekmek Yapma Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
304 Paslanmaz Otomatik Düz Ekmek Tortilla Ekmek Makinesi 1400pcs/Saat
| Ürün Adı: | Yüksek kaliteli 304 paslanmaz yassı ekmek yapma makinesi otomatik tortilla ekmek makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz |
| Kapasite: | 1400 adet/dak |
Gıda Sınıfı Malzemeden Üretilmiş Yüksek Kapasiteli Tortilla Wrap Roti Ekmek Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
2000-3600 Adet/Saat Otomatik Tahıl Ürün Yapma Makinaları Orta Boy
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, PTFE (Politetrafloroetilen)Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Mısır Tortilla Pide Çapati Roti Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Otomatik Ticari Küçük Boy Totilla Tahıl Ürün Yapma Makinesi 800 adet
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |

