Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Lavaş Ekmeği İçin Komple Hindi Usulü Lavaş Yapma Makinesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET/SAAT |
| Güç: | 16 kw |
Un Tortilla Gözleme Roti Chapati Yapma Makinesi Otomatik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Endüstriyel Un Tortilla Ekmek Makinesi Otomatik Taşıma Paslanmaz Çelik 304
| isim: | Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel taco un tortilla ekmek yapma makinesi satış için tam üretim l |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat |
| Voltaj: | 380V |
1400 Adet/Saat Tortilla Ekmek Üretim Hattı Tam Otomatik
| isim: | Fabrika kaynağı tortilla ekmeği tam otomatik üretim hattı |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran |
Servo Motor Hidrolik Pres Tortilla Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Paslanmaz Çelik Otomatik 18inch Tortilla Ekmek Makinesi 1500pcs / h
| Kapasite: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| Temel Bileşen: | PLC |
| güç: | 21kw |
Hava Basıncı Presi Veya Hidrolik Basınç Presi ile Arapça Ekmek Tortilla Üretim Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Yüksek Otomasyon Shawarma Un Tortilla Yapma Makinesi 4000-8000 Adet / Saat
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
1000 - 3000Adet/Saat Arap Pidesi Üretim Hattı Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Başvuru: | pide makinesi |
Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 1300pcs / H
| Ürün adı: | Ekmek Unu Kek Presi Ticari Büyük Gözleme Makinesi için Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Voltaj: | 380V/220V |

